Vítejte

3. května 2017 v 18:03 | Lau.Ra |  O čem tento blog vlastně je?
Vítám vás na svém blogu. Jsem ráda, za každého čtenáře, který tuhle stránku našel. Jak již název napovídá, budu se tu zabývat dnešní dobou a tím, kam vlastně celá populace směřuje. A proč jsem se pro to vlastně rozhodla? Důvodů je tolik, že nevím, kde začít. Nelíbí se mi svět, ve kterém žijeme a to jak se k sobě lidé chovají. Vytrácí se mezi námi slušnost, respekt a úcta. Dnešní děti neznají nic jiného, než chytré telefony a tablety a celý jejich svět se točí jen kolem počtů lajků a přátel na Facebooku a dospělí už zapomínají na jakoukoliv výchovu a věří, že je pro děti nejlepší nestavět jim žádné hranice. Možná je bláhové myslet si, že něco změním, ale musím se o to alespoň pokusit.
Ráda bych věřila tomu, že nejsem jediná, komu tato doba nepřipadá v pořádku a to je další důvod, proč píši tento blog. Pokud tam venku je ještě někdo, kdo nesouhlasí s tím, kam tento svět spěje, pomozte mi ukázat ostatním lidem, co je vlastně v našem životě důležité.
Tento blog nemá za úkol někoho moralizovat, ale přimět lidi, aby více přemýšleli nad tím, co a proč vlastně dělají. Ráda bych otevřela oči těm, které pohltila elektronika a virtuální svět. Ukázat všem, že i když je "doba" taková jaká je a myslíte si, že vám nic jiného nezbývá, tak vždycky máte na výběr a možnost volby. Přála bych si, aby moje děti a další generace jednou vyrůstaly v dobrém světě. Aby věděli, za co má smysl bojovat, aby svůj život žily naplno a neztrácely čas banalitami.
V každé části tohoto blogu se budu zabývat určitou problematikou. Ukazovat na situacích, co se opravdu dnes a denně děje, s čím jsem se sama setkala a podat vám určitý pohled na danou situaci. Budu ráda i za vaše zážitky, nad kterými vám zůstal (jak se říká) rozum stát. Ukažme světu, jak se vlastně změnil.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama